O nás

o nás o nás

O nás

Po uzavření restaurací kvůli pandemii jsme spustili eshop Ze Zátiší. Chtěli jsme vám dopřát vaše oblíbená jídla v kvalitě a chuti, na kterou jste zvyklí. Zkušení šéfkuchaři z restaurací Zátiší Group se spojili s šéfkuchaři Zátiší Cateringu a závodního stravování Fresh & Tasty a vymysleli pokrmy, které lze rychle zchladit a doma ohřát. Bestsellery doplňujeme každý týden o novinky a nabídku stále rozvíjíme podle vašich přání.

onas1

O společnosti

Zátiší Catering připravuje občerstvení pro české předsednictví EU, mezinárodní summity, sportovní a společenské akce po Evropě i soukromé oslavy. Fresh & Tasty zajišťuje denní stravování v mezinárodních firmách i školách a školkách. Do českého prostředí jsme uvedli koncepty udržitelnosti, bezodpadového vaření a filantropie.

Milujeme skvělé jídlo. Pocházíme z různých zemí, je nás přes 20 a naším nejbližším parťákem je příroda. Bez ní neuvaříme. Z čerstvých sezonních surovin připravujeme každý den zdravá, nutričně vyvážená a lahodná jídla. Jejich správné složení hlídají nutriční terapeutky z Ne hladu, abyste si mohli objednat zdravý a vyvážený jídelníček bez přemýšlení. Vaříme pro děti ve školách i školkách, v mezinárodních firmách i na akcích pro tisíce lidí. Už přes 30 let.

Náš tým, který se o vás stará

onas5

Tereza Kabešová

onas4

Martin Vobořil

onas2

Jan Němeček

onas3

Jessica Zimmerhaklová

onas5

Tereza Kvardová

onas5

Nikola Krotilová

Naše zkušenosti

Za 30 let jsme obsloužili přes milion hostů v našich restauracích i na nejrůznějších akcích a víme, že zvládneme téměř vše. Jídla pro vás připravují zkušení kuchaři z našich restaurací, ze Zátiší Cateringu a ze závodního stravování Fresh & Tasty. S láskou, s vášní, z čerstvých surovin, každý den.

30 let Na trhu
5000 Jídel denně
300 Zaměstnanců
2 Restaurace
16 Provozů Fresh&Tasty

Naše další společnosti

Jsme součástí české společnosti Zátiší Group, která přináší radost z jídla už přes 30 let. Restaurace V Zátiší a Mlýnec se stabilně drží na špičce žebříčků nejlepších restaurací u nás. Zátiší Catering připravuje občerstvení pro české předsednictví EU, mezinárodní summity, sportovní a společenské akce po Evropě i soukromé oslavy. Fresh & Tasty zajišťuje denní stravování v mezinárodních firmách i školách a školkách.